Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Musteri_portali Müşteri Çalışma Portalı
Genç Kuşak

"Genç Kuşaklara Sanatın Katkısı " Konulu Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitemizin öncülüğünde Aydınlatma Buluşmalarımız kapsamında Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu’nda Gençlik Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni, BPW İstanbul/Maiden’s Tower Kurucu Başkanı Sayın Yücel CANYARAN "Genç Kuşaklara Sanatın Katkısı " konusunu işlemek üzere misafir ettik.

 

'Gençlerin Kalbi Ünsped’de Atıyor' Konulu Gençlik Zirvemiz Gerçekleşti

20.11.2018 tarihinde Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. Genel Merkez'de düzenlenen ÜNSPED Gençlik Zirvesi,  Türkiye’nin farklı Üniversiteleri'nden gelen toplamda 56 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.

 

"Genç Jenerasyonun Farklılaşan Rol Model Algılamaları ve İletişimi" Konusunda Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitemizin öncülüğünde Aydınlatma Buluşmalarımız kapsamında Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu’nda Öykü Yazarı Sayın Jale SANCAK’ı "Genç Jenerasyonun Farklılaşan Rol Model Algılamaları ve İletişimi" konusunu işlemek üzere misafir ettik.

 

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi Öncülüğünde "Kuşaktan Kuşağa Aktarımda Kültürel Değerlerimiz; Kitaplar " Konulu Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti

19.09.2018 tarihinde Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitemizin öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında Genel Merkezimiz MHÜ Konferans Salonumuzda ‘Kuşaktan Kuşağa Aktarımda Kültürel Değerlerimiz; Kitaplar’ konusunda bilgilendirme yapmak üzere Ceres Yayınları Kurucusu Sayın Tuğba Demir’i ağırladık.

 

 

Türkiye'nin Geleceğini 25 Milyonluk Yaratıcı Kuşak Belirleyecek. Onlar; GENÇ, DİNAMİK, YARATICI VE ÖZGÜR BİR KUŞAK!" Konulu Seminerimiz Gerçekleşti

15.08.2018 tarihinde 12.00-13.00 saatleri arasında MHÜ Konferans Salonu’nda Genç Girişimci & Sosyal Sorumluluk Elçisi Sayın Elif ABACI tarafından " Türkiye'nin Geleceğini 25 Milyonluk Yaratıcı Kuşak Belirleyecek. Onlar; GENÇ, DİNAMİK, YARATICI VE ÖZGÜR BİR KUŞAK!" konulu seminer verildi. 

‘Bir Zamanlar Bizde Y Kuşağıydık’ Konusunu İşlemek Üzere Güvensan Bina Bakım Hizmetleri Şirketi CEO 'su, Sayın Münteha ADALI Misafirimiz Oldu

Ünsped Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 06.12.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda ‘Bir Zamanlar Bizde Y Kuşağıydık’ konusunu işlemek üzere Güvensan Bina Bakım Hizmetleri Şirketi CEO 'su, KAGİDER, WPO, TurkishWIN, BinYaprak ve TOBB üyesi olan Sayın Münteha ADALI misafirimiz oldu. "Her hayır, her engel, her reddedilme benim için bir fırsat oldu. 

 

 

"Genç Kuşaklara Gelişim Fırsatı Vermek: Genç Yetenek ve Bireysel Liderliğin Gelişimi" Konusunu İşlemek Üzere ASO Company’de Yönetici Ortak ve PWN İstanbul Genel Sekreteri Olan Sayın Aylin SATUN OLSUN Misafirimiz Oldu

Ünsped Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 16.11.2017 Çarşamba günü 12.30-13.30 saat aralığında UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda " Genç Kuşaklara Gelişim Fırsatı Vermek: Genç Yetenek ve Bireysel Liderliğin Gelişimi " konusunu işlemek üzere  ASO Company’de Yönetici Ortak ve PWN İstanbul Genel Sekreteri olan Sayın Aylin SATUN OLSUN misafirimiz oldu.

 

 

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitemiz İş Dünyasının En Yenileri: Z kuşağı Güz Dönemi Stajyerlerimiz ile Buluştu

X kuşağının deneyimli yöneticileri ve Y kuşağının genç profesyonellerinden sonra iş dünyasının en yenileri: “Z kuşağı” da iş hayatına atılıyor. Diğer kuşaklardan farklı beklentilere ve öğrenme biçimlerine sahip olan bu yeni kuşak, dijital süreçlere de son derece hakim olmalarıyla şirketleri dönüştürmeye hazırlanıyor. Bu gençlerin en büyüğü artık 20 yaşında. Staj imkanlarıyla çalışma hayatına atılan Z’ler birkaç yıla kadar üniversitelerinden mezun olup iş hayatının dinamiklerini değiştirecek.

 

 

 "Dil, Kültürün ve Kuşakların En Önemli Taşıyıcısıdır" Temalı Aydınlatma Buluşmamız Gerçekleşti

Ünsped Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları kapsamında 09 Ağustos 2017 Çarşamba günü UGM, MHÜ Konferans Salonu’nda ‘‘Dil, Kültürün ve Kuşakların En Önemli Taşıyıcısıdır’’ konulu seminere Altınbaş Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Meryem KÖKSAL misafir oldu. 

 

 

2017-2018 Yılı UGM Yaz Dönemi Stajyerlerimizle Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi Üyeleri Buluşma Gerçekleştirdi

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi 27.07.2017 Perşembe günü 2017-2018 Yaz Dönemi stajyerlerimizle öğle yemeğinde buluştu. Şirketimiz Genel Merkezinde farklı departmanlarda görevlendirilen, farklı üniversite ve bölümlerde eğitim gören stajyer öğrencilerimiz bu buluşma ile iş yaşamında kendilerinden daha deneyimli, alanlarında daha uzman ama kuşak olarak kendilerine en yakın mentorlerle bir araya gelerek mentor ve mentee projesi kapsamında şirketimizi ve sektörü tanımaya çalıştılar.

 

 

Aydınlatma Buluşmaları'nda "Eğitim ve İş Yaşamında Kuşak Farklılıklarının Ortak Yansımaları & Kuşaklara Genel Bakış" Konusunu İşledik

21  Haziran 2017 tarihinde  Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi, Aydınlatma Buluşmaları kapsamında  "Eğitim ve İş Yaşamında Kuşak Farklılıklarının Ortak Yansımaları & Kuşaklara Genel Bakış" konusunu,  Kemerburgaz Üniversitesi İ.İ.B.Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ercan GEGEZ ile işledi. 

 

 

Aydınlatma Buluşmalarımızda "Babalar, Kızları ve Oğulları" Teması ile Babalar Günü'ne Dikkat Çektik

Ünsped Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde Aydınlatma Buluşmaları konsepti kapsamında 14 Haziran 2017 Çarşamba günü Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezi MHÜ Konferans Salonu’nda 12:30-13:30 saat aralığında "Babalar, Kızları ve Oğulları" temalı çalışmamızda Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa AYDOĞDU ile kızları firma Yönetim Kurulu Üyesi ve Sayın Fatma AYDOĞDU'yu, 18 Haziran Babalar Günü münasebetiyle konuk konuşmacılarımız olarak ağırladık. 

 

 

 Geleneksel Gençlerle İlk Adım Yürüyüşü Organizasyonumuz Florya Atatürk Ormanı'nda Gerçekleşti

Geleneksel Gençlerle İlk Adım Yürüyüşü Organizasyonumuz Florya Atatürk Ormanı'nda Gerçekleşti

 Atatürk için gençlik; yarınlara sahip çıkacak istikbal, yeni fikirlerle Türk istiklal ve cumhuriyetini ilelebet koruyacak ve müdafaa edip, yükseltip yaşatacak, geleceğin aydınlık yüzleri demekti…

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi Her Devrin Gençlik Nostaljisi Hababam Sınıfını Ziyaret Ediyoruz Projesini Gerçekleştirdi

Hababam Sınıfı filmlerinden hangisini seyrederseniz seyredin, mutlaka o yıllara gidersiniz. Kimimiz gençlik günlerini, kimimiz okul günlerini hatırlar. Yaşımız ne olursa olsun, hangi kuşak olursak olalım kendimizden bir şeyler buluruz. Hababam Sınıfı'nda şaka var, sabır var, haylazlık var,saflık var ama saygısızlık yok. Herşeyin ötesinde sevgi var. Bu anlayıştan hareketle Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi ve İnsan Kaynakları Departmanının iş birliğiyle 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Adile Sultan Kasrı olarak da bilinen, bugün Üsküdar Validebağ korusunda yer alan Hababam Sınıfı'na gezi gerçekleştirildi. 

 

 

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi'nin Kuşaktan Kuşağa Projeleri Devam Ediyor

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi Başkan ve Üyeleri,  26 Nisan 2017 tarihinde Kuşaktan Kuşağa projeleri kapsamında, şirketimizde güz dönemi stajyeri olarak istihdamı sağlanan lise, ön lisans ve lisans eğitimi alan Y Kuşağı gençlerle öğle yemeğinde toplantılı buluşma gerçekleştirdi.

 

İş Hayatında Başarı İçin İstikrar ve İşe Sadakatin Önemine Değinildi

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde Ünsped Gelişim Akademisi (UGA) işbirliğiyle gerçekleşen “İş Dünyasında Değişen Kuşaklar” konulu seminerimizde konuğumuz iş ortağımız Altınyıldız firması  Lojistik Ambarlar ve Dış İşlemler Takım Lideri Sayın Eyyüp Karaçay’dı. Sayın Eyyüp Karaçay, kuşaklar arası farkların aslında olmadığını her şeyin özünün sevgi ve saygıdan ileri geldiğinin altını çizerek, herkesin öğrenmeye hevesli ve başarı odaklı olarak çalışması gerektiğini belirttiler.

 

Veteran Kuşak ve Y Kuşağı Biraraya Getirdik

Ünsped Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 2 Kasım 2016 tarihinde 12.30 - 13.30 saatleri arasında Ünsped Gümrük Müşavirliği MHÜ Konferans Salonu'nda gerçekleşen Kuşaklar Arası Etkileşim, İletişim ve Rol Model Alma konulu seminerde konuğumuz Veteran Kuşağı temsilcisi 77 yaşında Eski Milli Takım Antrenörü, Türkiye Kayak Şampiyonu Sayın Bahattin TOPAL ve torunu Y Kuşağı temsilcisi Snowboard Olimpiyat Şampiyonu Sayın Berkcan ÖNEM' di.

 

Sayın Dr. Rüştü BOZKURT ile İş Hayatında Başarı Konusunu Ele Aldık

Genç Kuşak Liderliği Gelişim komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında MHÜ Konferans Salonu'nda 13 Ekim 2016 tarihinde "Gençlere Başarı Tüyoları" konulu seminerde konuğumuz; Araştırmacı ve Ekonomi Yazarı Sayın Dr. Rüştü BOZKURT' tu.

 

Biz Bir Takımız Gezisiyle Ağva' da Güzel Bir Gün Geçirdik

 Çalışan İletişimi ve İşyeri Mutluluğu Komitesi ile İnsan Kaynakları Departmanı işbirliğiyle Polonezköy ve Edirne gezilerinin ardından 3. sü gerçekleşen “Biz Bir Takımız” gezisi,  3 Eylül 2016 Cumartesi günü, Göksu ve Yeşilçay  Nehirlerini buluşturan yemyeşil doğasıyla ve tertemiz havasıyla meşhur bir doğa harikası olan Ağva’ ya gerçekleşti

 

 

 

Y Kuşağı Sayın Esra Şahin ile Y Kuşağı'nın Kariyer Algısı ve Beklentileri Üzerine Konuştuk

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 1 Eylül 2016 Perşembe günü "Y Kuşağı'nın Kariyer Algısı" konulu seminer, Klinik Diyetisyen Sayın Esra Şahin'in katılımlarıyla gerçekleşti. Y Kuşağı'nın iş hayatından beklentileri, iş hayatına bakış açısı, Y Kuşağı İle X Kuşağı arasındaki farklar ve Y Kuşağı'nın iş hayatında başarı için neler yapması gerektiği ele alındı.

 

Kuşaklar Arası İletişim de Bilinçaltının Önemi ve Ekip Çalışmasının Başarı İçin Gerekliliği Konusunu Ele Aldık

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri kapsamında 11 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşen “Kuşaklar Arası İletişim ve Birlikte Çalışma Sanatı” konulu seminer Psikanalist, Zeka Analisti, Eğitim Terapisti, Koç ve Mentör Sayın Dr. Amin Hosseini’ nin sunumu ile gerçekleşti.

 

Y Kuşağı Çalışanların İş Hayatına Bakışı Hakkında Bilgi Edindik

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri konseptinde 28 Temmuz 2016 tarihinde MHÜ Konferans Salonu’nda gerçekleşen “Y Kuşağı İş Hayatı Hakkında Ne Düşünüyor?” konulu seminere Kariyer. Net Etkinlik Yönetimi Takım Lideri Sayın Bahtiyar Gençero katıldı.

 

Emojilerle Hayat Dikkat Çekti; Emoji Alfabesini Öğrendik

Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi öncülüğünde UGA Öğle Sohbetleri konseptinde 23 Haziran 2016 tarihinde "Emojilerle Hayat" konulu sunum gerçekleşti. Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi Başkanı Sayın Sema Akan ve Komite Sekreteri Sayın Hayriye Atar'ın birlikte sundukları "Emojilerle Hayat" konulu seminerde, günümüzde kelimelerin şekillerle anlatımı olan emojiler ve anlamları üzerinde duruldu.

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Gençlerle İlk Adım Yürüyüşü Adlı Organizasyon ile Kutladık

19 Mayıs 1919 günü Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a milli mücadeleyi başlatmak için geldiği gün Türk milletinin de Kurtuluş mücadelesinin başladığı gün olarak kabul edilir. Atatürk Millî Mücadele günlerinde, Türk milletini ileri götürecek ve köhnemiş fikirlere karşı gelecek olanların genç fikirler olduğunu görmüştü. Şirketimiz Genç Kuşak Liderliği Gelişim Komitesi de bu önemli günü "Gençlerle İlk Adım Yürüyüşü" adlı bir organizasyon tertipleyerek kutladı.

 

 

Gelişen Teknolojinin İş Hayatımızdaki Etkilerini Konuştuk

Ünsped Gümrük Müşavirliği bünyesinde Ünsped Genç Kuşak Gelişim Liderliği Komitesi ve Ünsped Gelişim Akademisi (UGA) işbirliğiyle, 21 Nisan 2016 Perşembe günü UGA Öğle Sohbetleri kapsamında “Y Kuşak Gençler ve Teknoloji” konulu seminer UGM Genel Merkez MHÜ Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Seminere, Global piyasa.com kurucularından Sayın Kadir Decdeli ve Sayın Sungur Ilgaz, (Türkiye'nin ilk kariyer portalının kurucusu) konuşmacı olarak katıldılar.

 

 

Ters Mentorluk Uygulaması Devam Ediyor

Y kuşaktan X kuşağa gerçekleşen bilgi paylaşımı sayesinde dijital medya ve kullanımı eğitimleri devam ediyor. Genç Kuşak Liderlik Gelişim Komitesi faaliyetleri kapsamında "Ters Mentorluk" uygulaması ile Y kuşak gençler, dijital medya, mobil uygulamalar ve sosyal medya hakkında detaylı bilgiyi Ünsped Gümrük Müşavirliği Genel Merkezinde, ilgililerle paylaştılar.

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.