Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Musteri_portali Müşteri Çalışma Portalı
İş Yapım Kuralları

Dürüstlük 

Ticari faaliyetlerimizde ve tüm is süreçlerimizde dogruluk, dürüstlük ve adalet öncelikli degerlerimizdir.

Sorumluluklarimiz

Yasal Sorumluluklarimiz  
Müsterilerimize Karsi Sorumluluklarimiz  
Çalisanlarimiza Karsi Sorumluluklarimiz
Hissedarlarimiza Karsi Sorumluluklarimiz
Tedarikçi ve Is Ortaklarina Karsi Sorumluluklarimiz  
Rakiplerimize Karsi Sorumluluklarimiz
Topluma ve Insanliga Karsi Sorumluluklarimiz
Ünsped Adina Karsi Sorumluluklarimiz

Gizlilik

Ünsped, rakiplerine avantaj yaratacak bilgileri, ticari sirlari, henüz kamuya açiklanmamis mali ve diger bilgileri, çalisanlarinin özlük haklarina ait bilgileri üçüncü sahislara karsi korur, bilgi güvenligine önem verir.

Çikar Çatismasi ve Yolsuzlukla Mücadele

Hiçbir zaman yasadisi bir ödeme içerisinde dogrudan ve dolayli olarak bulunmamayi, kamu çalisaninin tarafsizligini, performansini, kararini veya görevini yapmasini etkileyen veya etkileme ihtimali bulunan, ekonomik degeri olan veya olmayan dogrudan ya da dolayli olarak kabul edilen her türlü esya ve menfaatin hediye yasagi oldugunu, görev sebebi ile çikar saglamama ve çikar çatismasina girmeme temel ilkesini uygulariz. Bu amaçla, yönetici ve çalisanlarimizi çikar çatismalarindan uzaklastirilacak bilinç, kural ve uygulamalarla donatiriz.

Yazili ve Sözlü Iletisim

Is iliskilerinin kisisellestirilmeden yürütülmesini, is atmosferini olumsuz etkileyen kisisel düsmanlik ya da kavgaya varan iliskilerin reddini, kamu görevlileri, müsteriler, is ortaklari, tedarikçiler ile iliskilerde nezaket ve saygi kurallarina uygun davranmayi saglariz.

Hediye Vermek - Almak

Etkinliklerimiz kapsaminda bulunan çalismalarda; kutlama, ikram ve agirlama gerektiren durumlari yasalarimizin ve is yapim kurallarimizin belirledigi sekilde uygulamayi, çalisanlarinin, tarafsiz karar ve davranislarini etkileyecek hediyeler almalarina ve ayni amaçla vermelerine müsaade etmemeyi, tüm çalisanlariyla ilke edinmistir.

Ünsped yayinladigi, açikladigi ve alti baslikta topladigi ilkelerini yasam kosullarina göre güncellestirmeyi, modern toplumun bir parçasi olarak hizmetlerine devam etmesinin kaçinilmaz bir sarti olarak görür. 

Ünsped, bu sebeplerle "Etik Kurul"unu olusturmus olup, benimsenen is yapim kurallarimiz ile çeliskili bir durum ortaya çiktiginda, müsterileri ve çalisanlari ilgili kurul ile irtibata geçebilirler.

 

ETİK KURALLAR VE ÇALIŞMA KİTAPÇIĞI

 

                                                                                                                                                                                           

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.