Logo_main
Sosyal_Medya_Iconlari Facebook LinkedIn Instagram Twitter Youtube English Türkçe
Kurye Hizmetleri

Müşterilerimizin her tür döküman gönderimini en ekonomik ve en hızlı şekilde tasnif ederek, imza karşılığı güvenli şekilde ilgili adreslere, mümkün olan en kısa sürede teslim eden ve raporlayan, güçlü bir Kurye ve Dağıtım ekibine sahipolmamız bizi dış ticaret müşterilerine çok daha hızlı ve güvenilir kılan özelliklerimizden bir tanesidir.

Motorlu Kurye

İstanbul dahilinde gönderileriniz motorlu kuryelerimiz tarafından en kısa sürede masanızdan alınarak göndermek istediğiniz adrese ivedi bir şekilde imza karşılığı teslim edilir ve detayları e-posta adresinize gönderilir. 

Normal Kurye

Çağrı yapıldıktan 45 dakika sonra evrak alımınız yapılır. Evrak teslimatınız, Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakasındaki semtlere 120 dakikada gerçekleştirilir. Bu süre, Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına ya da Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına 150 dakika içerisindedir. Zaman zarfı, o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre de farklılık gösterebilir. 

Express Kurye

Çağrı yapıldıktan 45 dakika sonra evrak alımınız yapılır. Evrak teslimatınız, Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakasındaki semtlere 60 dakikada gerçekleştirilir. Bu süre, Avrupa Yakasından Anadolu Yakasına ya da Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına 90 dakika içerisindedir. Zaman zarfı, o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre de farklılık gösterebilir. 

Araç Kurye

Motorlu ya da yaya kuryelerimizin taşıyamayacağı şekilde ebatlı ve ağırlıklarda, kıymetli veya kırılabilecek farklı gönderilerin kargo tarzı araçlar ile taşınma şeklidir. Teslimatlar aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Yaya Kurye

Toplu dağıtım hizmetlerimiz için kullanılan kuryelerimizdir.

P1 Belgesi

ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.