Logo_main
ARA
Haberler
Türkiye İhracat Haftası 2017 Etkinliği, 2 Kasım 2017 Tarihinde "Lojistik ve Gümrük Uygulamaları" Panelinde UGM CEO'su Sayın Dr. Hakan ÇINAR Konuşmacı Oldu

Ekonomi Bakanlığı'nın destekleri ve Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinasyonuyla bu yıl, 1 - 3 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde" İhracat Haftası 2017"  düzenlendi.

Açılışta konuşan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Başbakan Yıldırım ve Bakan Zeybekci'nin ihracatçılara yönelik verdiği desteklerden bahsederek, bu destekler sayesinde ihracatın arttığını, ihracatçı sayısının yükseldiğini anlattı. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım da; 'yatırım, istihdam, üretim, ihracat, ekonominin rabiasıdır' dedi ve Türkiye'yi yalnız bölgede değil, dünyada da daha büyük bir ticaret merkezi haline getirme konusundaki kararlılığımız da sürüyor ifadesini kullandı. 

Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM’ın, değerli hükümet temsilcilerimizin yanı sıra alanlarında uluslararası ve ülke çapında tanınmış uzman kişiler ile ihracatçılarımızın katılımlarıyla gerçekleşen etkinlikte,  2 Kasım 2017 Perşembe günü 13.00 - 14.00 saatleri arasında düzenlenen "Lojistik ve Gümrük Uygulamaları" konulu moderatörlüğünü TİM Lojistik Konseyi Başkanı Sayın Bülent AYMEN'in yaptığı panelde şirketimizden CEO'muz Sayın Dr. Hakan ÇINAR konuşmacı olarak katılım gösterdi.

Düzenlenen programda ihracatın finansmanı, lojistik ve gümrük uygulamaları, hizmet ihracatı, başarısızlık hikayelerinin konuşulmasının yanı sıra çeşitli Bakanlıklardan yetkililerin katılımıyla ihracatçıların sorularını doğrudan yönlendirebilecekleri “İhracatçılar Soruyor” oturumları gerçekleşti. İhracat haftası bugün; hizmet ihracatı, ihracatçılarımız soruyor, B2B görüşmeleri, Singapur pazar analizi, bölgesel yatırım ve ticaret konulu paneller ile son bulacak. 

03-11-2017 01:32
ANA SAYFA İLETİŞİM SİTE HARİTASI GİZLİLİK POLİTİKASI & KULLANIM KOŞULLARI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI POLİTİKASI
Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. © 2017. Tüm hakları saklıdır.